www.YOKLA.sk

VEDIEŤ SEDIEŤ

Vitajte, Prihláste sa

hotely | reštaurácie | kaviarne

Kto sme?

Sme obchodno - výrobná spoločnosť zameraná na výrobu a dodávku stolov, stoličiek a doplnkov pre hotely, reštaurácie, kaviarne a spoločenské priestory.  Od roku 2005 sídlime  v Hurbanove, kde je umiestnená naša vzorková predajňa,výroba, kancelárie a expedičný sklad. Ponúkame široký sortiment kvalitných produktov, ako sú stolové nohy a stolové dosky, drevené, plastové stoličky, záhradný a reštauračný nábytok a tanečný parket. Rok 2014 bol pre našu spoločnosť veľmi významným,    lebo sme sa rozhodli investovať do zriadenia výroby čalúneného nábytku. Výrobu zabezpečujeme skúsený­mi a kvalifikovanými odborníkmi s dlhoročnou praxou.

Aké máme zásady?

Fungujeme na princípe individuálneho prístupu k zákazníkovi. Neustále dbáme na dizajnovú stránku produktov, ale rovnako sa sústreďujeme na úžitkové vlastnosti ako je pevnosť, pohodlnosť a odolnosť použitých materiálov. Kladieme veľký dôraz na to, aby všetky  produkty poskytovali komfort a slobodu, aby využívali danú plochu v plnom rozsahu a vytvárali tak priestory,  ktoré spĺňajú vysoké funkčné a estetické kritéria. Pre dodržanie čo najkratších dodacích termínov, máme množstvo položiek k  dispozícií v našom sklade.

Aký je náš cieľ?

Našim hlavným cieľom je prostredníctvom produktov a služieb splniť požiadavky zákazníka aj v náročných podmienkach každodennej záťaže.  Snažíme sa poskytovať také produkty, pri ktorých zákazníci ocenia pohodlie, tvar, farebnosť a taktiež tradičný, rokmi overený a obľúbený sortiment.   Pravidelnými návštevami na svetových veľtrhoch zameraných na gastronómiu a nábytok chceme zabezpečiť neustále napredovanie spoločnosti  a rozširovanie našej ponuky.  Spokojní zákazníci sú najväčším zadosťučinením nášho každodenného úsilia.

     

ÚvodÚvod

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty